اطلاعاتی پیرامون صنعت رنگ سازی

splatter5

صنعت رنگ سازی در حقیقت اختلاط چهار جز اصلی رنگ پایه رنگدانه حلال و مواد کمکی در یکدیگر می باشد. در روند اختلاط این چهار جز که هرکدام ممکن است خود مجموعه ای از دو یا چند ماده ی دیگر باشد مرحله ی پخش رنگدانه و سایر مواد جامد در فاز مایع رنگدانه از مهمترین مراحل تعیین کننده ی کیفیت رنگ تولید شده می باشد برای این منظور از انواع مخلوط کن ها و آسیا ها و آسیا مخلوط کن ها استفاده می شودکه هر کدام از آن ها در نوع معینی از رنگ ها با درجه ی گرانروی خاصی از رنگ کارایی بهتری از خود نشان می دهد.

ادامه مطلب...

روانشناسی رنگ ها

pars88

امروزه رنگ ها با زندگی ما کاملا در آمیخته شده اند. از دکوراسیون خانه گرفته تا تبلیغات رسانه های گوناگون . همه و همه به شیوه های مختلف از رنگ ها استفاده می کنند. هر رنگ تاثیر خاصی بر روی ذهن فرد می گذارد. برخی از رنگ ها باعث استرس و برخی باعث ایجاد آرامش در فرد می شوند.
غالب رنگ خانه شما سبز است ، یا بنفش ؟ هیچ فكر كرده اید كه رنگی كه برای فضای خانه انتخاب كردید یا رنگ اتاق هایی كه بیشترین ساعات استراحت و ارتباط با اطرافیان را در آن به سر می برید، چه تاثیری بر زندگی تان دارد؟
روانشناسی رنگ ها، فرضیه های ثابت شده یی دارد كه امروزه نه تنها در درمان خیلی از بیماری ها كه در درمان افسردگی ، كمك به ایجاد هیجان یا برعكس كمك به ایجاد آرامش هم به كار گرفته می شوند.

ادامه مطلب...
عضو این خبرخوان RSS شوید

اطلاعات تماس

  • دفتر مرکزی: اصفهان انتهای خیابان حکیم نظامی پلاک 1025
  •  تلفن : 36244299-36274400-031
  •  فکس : 36279470-031
  • پست الکترونیک: 

آدرس ما بروی نقشه